close
دانلود آهنگ جدید
مجله پزشکی و سلامت,تغذیه سالم و زیبایی پوست

مجله اینترنتی سلامت

مجله پزشکی و سلامت,بهداشت,تغذیه سالم و زیبایی پوست

دوشنبه 29 مهر 1398مدل لباس مجلسی های جديد بلند 1395 - 2016

, , , , ,

جدیدترین مدل لباس مجلسی بلند 2016 دخترانه زنانه شیک

متأسفانه بیشتر تورهای طبیعت که یک‌روزه برنامه‌ریزی شده‌اند، توسط اشخاص و موسسات غیرمجازی اجرا می‌شوند که قطعا مقید به اصول و آیین‌نامه‌ی خاصی نیستند

اما متأسفانه مدتی است که به دلیل عدم رعایت شئونات اسلامی و اخلاقی از سوی عده ای از گردشگران که عمدتاً به وسیله ی تور های گردشگری عازم این مناطق می شوند لذت بهره مندی از طبیعت به کام دیگر مسافرین و میهمانان طبیعت که به صورت خانوادگی و به منظور طبیعت گردی و برخورداری از تفریحات سالم عازم مناطق نام برده می شوند تلخ گردیده است؛

جدیدترین مدل لباس مجلسی بلند 2016 دخترانه زنانه شیک

چرا که عدم نظارت کافی بر عملکرد تورهای گردشگری و مناطق تفریحی و پر تردد برون شهری موجب گشته تا آژانس های مسافرتی که تعدادی از آنان  حتی فاقد مجوز های لازم از سازمان میراث فرهنگی و گردشگری می باشند، بدون رعایت قوانین و مقررات و به قصد سود جویی به برگزاری تورهای مسافرتی و جابه جایی افرادی اقدام کنند که غالباً به صورت گروه های مختلط و مجرد به مناطق توریستی اعزام می شوند.

جدیدترین مدل لباس مجلسی بلند 2016 دخترانه زنانه شیک

از رقص و پایکوبی تا سرو مشروب!

این افراد اگرچه به ظاهر به قصد تماشای مناظر طبیعی و بهره مندی از جاذبه های تاریخی و گردشگری به مناطق نام برده سفر می کنند اما در واقع اهدافی غیر ازطبیعت گردی در سر دارند؛ به طوری که رفتارهای نامناسب و هنجار شکنی های آنان موجب شده تا گردشگاه ها به محیطی ناامن برای خانواده ها تبدیل شود.

تورگردان ها و مدیران برگزاری تورهای داخلی که تلاش دارند با تبلیغات و درج آگهی در روزنامه ها با ذکر عناوین جذابی همچون "تور شاد و یک روز به یاد ماندنی" مشتری های بیشتری به سوی خود جلب کنند بدون رعایت هیچ ضابطه ای امنیت اخلاقی و اجتماعی جاده ها و تفرج گاه های خارج از شهر را به خطر می اندازند؛ تا جایی که حتی برخی از آنان برای راضی نگاه داشتن مسافران خود بی اخلاقی را به اوج خود رسانده و اقدام به سرو مشروبات الکلی می نمایند.

جدیدترین مدل لباس مجلسی بلند 2016 دخترانه زنانه شیک

موسیقی، رقص و استفاده از آلات قمار در کنار بازی ها و سرگرمی های خارج از عرف بدون در نظر گرفتن حدود شرعی در رابطه ی زن و مرد و رفتار های هنجار شکنانه ای از این دست دیگر به صحنه هایی عادی برای این گروه ها تبدیل شده به طوری که اگر احیاناً فرد یا افرادی که به اصول اخلاقی و ارزشهای مذهبی پایبند می باشند ندانسته و به طور اتفاقی با این گروه ها همسفر شوند، به جای آرامش گرفتن از طبیعت چیزی جز آزردگی روح به دست نخواهند آورد.

جدیدترین مدل لباس مجلسی بلند 2016 دخترانه زنانه شیک

سوال اینجاست که در جامعه ی اسلامی چرا تفرج گاه ها و اماکن عمومی خارج از شهر ها باید به مکانی امن و جولانگاهی برای بی اخلاقی و هرزروی گروهی از جوانان تبدیل شود؟ آیا قوانین شرعی و مدنی کشور تنها به حوزه ی داخلی شهرها  محدود می شوند و فضاهای برون شهری، جاده ها و اماکن توریستی از این قاعده مستثنی هستند؟!

جدیدترین مدل لباس مجلسی بلند 2016 دخترانه زنانه شیک

در جمع این افراد نه نتها از حجاب اسلامی و رعایت بسیاری از حریم‌های اخلاقی خبری نیست بلکه مانتوها جای خود را به پیراهن‌ داده‌اند و روسری‌ها نیز روی سر دختران سنگینی می‌کند.
این تورها در ظاهر نام گردشگری به خود می گیرد در حالیکه عملا جوانان دختر و پسر ضمن اختلاط در این فرصت بدست آمده، به رقص و آواز پرداخته و فضای تور را به محیطی ابتذالی تبدیل می کنند.
تورهای یک‌روزه به دلیل ماهیت مبهم کارکردی آن برای پدران و مادران و نا‌آشنایی آنان با فضای فرهنگی مبتذل حاکم بر آن و ضعف نظارتی نهادهای مسوول، بهترین بهانه برای جوانان برای فرار از قید‌ وبند‌های خانواده و ‌برقراری ارتباطات ناسالم با جنس مخالف و شکستن قبح‌ بسیاری از مفاسد اخلاقی شده است و این در حالیست که متاسفانه در حال حاضر اکثر خانواده‌ها از ماهیت این گونه سفرها و حواشی و فضای حاکم بر آن بی‌اطلاع هستند که ضرورت نظارت بر روی این تورها از سوی سازمان‌های مسئول جدی به نظر می‌رسد
.

جدیدترین مدل لباس مجلسی بلند 2016 دخترانه زنانه شیک

«متأسفانه بیشتر ناهنجاری‌های اخلاقی و اجتماعی در سفرهایی اتفاق می‌افتد که موسسه‌های غیرمجاز طبیعت‌گردی آن را اجرا کرده‌اند، سفرهایی که از آن با عنوان «شاد» تعبیر می‌شود و توسط افراد و موسسه‌های غیرمجاز در فضاهای مجازی تبلیغ می‌شوند.»

این مطلب بخشی از اظهارات محمدعلی فیاضی، مدیرکل دفتر همکاری‌ها و توافق‌های ملی گردشگری و دبیرکمیته ملی طبیعت‌گردی است که آن را پس از بازخوانی آیین‌نامه سفرهای طبیعت که چند سالی از تدوین و ابلاغ آن می‌گذرد، بیان می‌کند.

جدیدترین مدل لباس مجلسی بلند 2016 دخترانه زنانه شیک

او در پاسخ به این سوال که چند درصد از آژانس‌ها و تورها مقید به اجرای این آیین‌نامه هستند؟ پاسخ می‌دهد: متأسفانه بیشتر تورهای طبیعت که یک‌روزه برنامه‌ریزی شده‌اند، توسط اشخاص و موسسات غیرمجازی اجرا می‌شوند که قطعا مقید به اصول و آیین‌نامه‌ی خاصی نیستند.

فیاضی در پاسخ به این سوال که با توجه به بارز بودن تبلیغات این موسسات و اشخاص چرا از فعالیت آن‌ها جلوگیری نمی‌شود تا شاهد بروز ناهنجاری در این سفرها و همچنین بدبینی نهادها و جامعه میزبان نسبت به تورهای طبیعت نباشیم؟ می‌گوید: دفتر نظارت معاونت گردشگری باید به این پرسش پاسخ دهد، چون این موضوع در حوزه اختیار و وظایف آن‌هاست. البته فکر می‌کنم آن‌ها پیگیر مسأله هستند،‌ چون همواره تعدادی از این اشخاص و موسسات غیرمجاز برای برخورد به نیروی انتظامی معرفی می‌شوند.

 

جدیدترین مدل لباس مجلسی بلند 2016 دخترانه زنانه شیک

تورگردان ها و مدیران برگزاری تورهای داخلی که تلاش دارند با تبلیغات و درج آگهی در روزنامه ها با ذکر عناوین جذابی همچون "تور شاد و یک روز به یاد ماندنی" مشتری های بیشتری به سوی خود جلب کنند بدون رعایت هیچ ضابطه ای امنیت اخلاقی و اجتماعی جاده ها و تفرج گاه های خارج از شهر را به خطر می اندازند

جدیدترین مدل لباس مجلسی بلند 2016 دخترانه زنانه شیک

وی ادامه می‌دهد: در آیین‌نامه‌ی مربوط به سفرهای طبیعت دقیقا تصریح شده است که نیروی انتظامی نسبت به جلوگیری از فعالیت گشت‌ها و تورهای غیرمجاز با توجه به دستورالعمل تدوین شده برای حمایت و تأمین امنیت گردشگران اقدام کند.

فیاضی رعایت شئونات اسلامی توسط مسافر را یک اصل مورد تأکید و مهم در این آیین‌نامه می‌داند و می‌گوید: برخی مسافران فکر می‌کنند وقتی وارد محیطی خارج شهر شدند، می‌توانند عقده‌های خود را تخلیه کنند، تأکید این آیین‌نامه آن است که هنجارها و ارزش‌ها در جلسات توجیهی پیش از سفر با مسافران مطرح شود.

جدیدترین مدل لباس مجلسی بلند 2016 دخترانه زنانه شیک

وی اضافه کرد: راهنمای تور موظف است مسافر را نسبت به آداب و رسوم و حساسیت‌های جامعه میزبان آگاه کند تا مشکلی در تعامل و برخورد مسافر و جامعه محلی پیش نیاید.

او در پاسخ به این سوال که آیا در این آیین‌نامه صرفا روی هنجارها و رعایت شئونات اسلامی تأکید شده یا حفاظت از محیط زیست که یکی از مهم‌ترین اصول حساس برانگیز اکوتوریسم است جایگاهی تعریف شده نیز دارد؟ می‌گوید: اتفاقا این موضوع یکی از اصل‌های آیین‌نامه است. مسافر باید به صیانت و حفاظت از طبیعت در طول این سفرها مقید باشد. کارگزار نیز در این باره تعهداتی دارد که ملزم به رعایت آن است و باید از راهنمای آموزش دیده، متخصص و دارای کارت طبیعت‌گردی از سازمان میراث فرهنگی و گردشگری استفاده کند.

جدیدترین مدل لباس مجلسی بلند 2016 دخترانه زنانه شیک
علی بامرام میگه
1394/6/1

از بابت انتشار این مطلب از شما سپاسگزارم.
موفق باشید...


نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
  • آمار سایت
    • تعداد مطالب : 1972
    • تعداد نظرات: 420
    • بازدید امروز : 632
    • بازدید دیروز : 389