close
دانلود آهنگ جدید
مجله پزشکی و سلامت,تغذیه سالم و زیبایی پوست

مجله اینترنتی سلامت

مجله پزشکی و سلامت,بهداشت,تغذیه سالم و زیبایی پوست

دوشنبه 22 مهر 1398


چگونه عشوه کنیم ؟ آموزش یاد گرفتن عشوه زنانه ؟

امیدواریم از مشاهده این مطلب نهایت استفاده را ببرید

عشوه زنانه

عشوه زنانه

 

سوال :

سلام. خانم هستم. من الان توی دوران عقد هستم و تقریباً یک سالی میشه که عقد هستیم و خب باکره هستم. اما سوال یا بهتره بگم مشکلی که دارم اینه که توی راوابطم با همسرم هیچوقت ارضا نشدم. حتی گاهی تحریک هم نمیشم! از هرکس توی نت پرسیدم لیسیدن آ/ل/ت ت/ن/ا/س/ل/ی رو بهم پیشنهاد داد اما واقعاً این اون چیزی نیست که من میخام ! نه هیچوقت همسرم همچین چیزی از من خواسته و نه من ازش میخام! چون کلاً دوست ندارم. همسرم تا حدودی ماخوذ به حیاست . یعنی اصلن نمیتونه جمله تحریک آمیزی به من بگه! منم از اون بدترم! گاهی بهم پیشنهاد دادن که با عشوه های زنانه وادارش کن جملات تحریک آمیز بهت بزنه اما من اصلن بلد نیستم. گاهی بهم گفتن که با تحریک کلیتوریست تحریکت کنه اما اصلن با دست زدن تحریک نمیشه. میخام بدونم آیا من مشکلی دارم؟ قابل حله؟ خب یه مقدار دپرس میشم توی روابطمون. حس بدی پیدا میکنم. از خودشم زیاد خواستم که فلان کارو بکن شاید تحریک شم اما واقعن نمیشم!!!

پیامبر اکرم(ص)

 مرد را به حال خود بگذارید با وی در نیاویزید او را به اجبار به سوی خود نخوانید مرد نیازمند عشوه گری و طنازی است نه زور و اجبار

 وسائل الشیعه ،ج۱۴ ،ص۸۵

سلام

به خودتون زمان بیشتری بدید مطمئنا” پس از عروسی با انجام رابطه های کاملتر وضعیتتون بهتر میشه.

اما لذت بردن یا نبردن از رابطه یا به ارگاسم رسیدن یا نرسیدن شما در هنگام رابطه برقرار کردن با همسرتون به عوامل مختلفی مربوط میشه که مهمترین آن حالات روحی روانی شما هستند .

وقتی شما خودتان از همسرتان میخواهید که فلان کار رو براتون انجام بده یابرای تحریک شدن از او میخواهید حرفهای خاصی رو که فکر میکنید با شنیدنش تحریک میشید بهتون بزنه مطمئنا”  رابطه تون مصنوعی میشه ، در واقع عملی برای شما تحریک آمیز تر خواهد بود که از سوی همسرتان شما رو بیشتر غافلگیر کند . شاید یک بوسه در شرایط خاصی که آن را از سوی همسرتان پیش بینی نمیکردید برایتان تحریک آمیز تر از لیسیدن کلیتوریس باشد.

برای مطلب نبود آموزش و نارضایتی جنسی کامنت گذاشته بودید که:

….
یه چیزو نفهمیدم! همشو میخام؟؟؟ یعنی چیرو میخام؟
میدونید گاهی وقتا دلم چی میخاد؟ اینکه یکی خیلی قشنگ بهم یاد بده که چجوری حرف تحریک آمیز بزنم! اصلاً حرف تحریک آمیز به چی میگن؟! عشوه چجوریه! من واقعاً بلد نیستم! چه وقتایی باید چه چیزایی گفت؟ آخه خدا جونم از کی باید یاد بگیرم؟؟؟؟

ایکیو دات بلاگفا:

عشوه گری وسیله ای برای تحریک میل جنسی است و حربه ایست که زن با آن می تواند وجود مرد را تحت سلطه ی جنسی خود در آورد.

ناز و عشوه گری در سنین بلوغ به حد اعلی می رسد و زن سعی میکند تا با غمزه و کرشمه دل مرد را ببرد و او را مغلوب کند.

با این عمل همیشه دختر بیش از پسر نظر همه را به سوی خود جلب و وقتیکه بزرگ می شود حرکاتی میکند که مردان را بیشتر تحریک ومیل جنسی آنها را تشدید می نماید با ناز و عشوه دختران بیشتر خود را در دل اغیار جا کرده و برای خود شوهری پیدا میکنند.

چون زنان تشخیص داده اند که بدینوسیله بهتر می توانند دل مرد را بدست بیاورند بیشتر عشوه گری می کنند و با بیرون انداختن بازوان و پستان و یا از زیر شرم و حیا دلبری می نمایند هر ورز صد قلم آرایش کرده و در دل مردان بیشتر نفوذ می کنند.

زنان در تمام ادوار تاریخ سعی کرده اند که مرد را تحت تأثیر در آورند تا عنصر مرد را در مقابل عشوه گریهای آنها سست گردد و تحت اختیار کامل آنها در آید یا بهتر از او لذت برند برای انجام این منظور از آرایش و پوشیدن لباسهای تنگ و چسبان استفاده می کنند بهترین نمونه زنی است به نام تائیس که اسکندر را وادار کرد تا در حالت مستی تخت جمشید را آتش بزند و بدینوسیله افتخارات تاریخی ملتی چند هزار ساله در اثر عشوه گری زنی به خاکستر مبدل گشت.

حربه عشوه همیشه مرد را مغلوب زن ساخته است و در میدانهای عشوه گری مردان همیشه دستخوش رفتار و کردار زنان بوده اند هستند کسانیکه تحت تأثیر این حربه زنان قرار نگرفته اند و ثبات اراده دارند می توان گفت این عده خوشوقت ترین مردانند! وسیله ای برای تحریک میل جنسی است و حربه ایست که زن با آن می تواند وجود مرد را تحت سلطه ی جنسی خود در آورد.

در پاره ای از اوقات زن دچار حالت مخصوصی می شود که شرم و حیا را به وجود می آورد در این گونه مواقع صورت زن بیش از هر قسمت دیگر تحت تأثیر قرار می گیرد و گلگون می شود می توان گفت شرم نتیجه ی تواضع و فروتنی است ولی پاره ای از زنان در حالیکه اصلاً شرم ندارند صورتشان در اثر تحریکات جنسی و آشنایی با مردی گلگون می شود.

وبرای مطلب  پرسش و پاسخ کامنت کرده بودید که:
یه چیز خیلی برام جالبه! اونم اینه که من حتی با خوندن این پست شما (جوابی که برای این خانم گذاشته بودید) تحریک میشم! اما وقتی شوهر خودم این کارارو انجام میده تحریک نمیشم! اصلن تحریک نمیشم! چرااااا؟؟؟؟
تحریک فقط به نوع فیزیکی محدود نمی شود و نوع روانی نیز دارد که باید به صورت همزمان استفاده شود مانند صحبت های عاشقانه که هنگام رسیدن دو دلداده به هم بینشان رد و بدل می شود بسیار پر اهمیت است .

اگر خانم ها بدانند چقدر عشوه و ناز برای مردان دوست داشتنی و لذت بخش است به جای وقت صرف کردن برای آشپزی و بساب و بشورعشوه ریختن را یاد می گیرند و انجام میدهند و اگر به خوبی و به جا و به اندازه باشد جای همه چیز را می گیرد. و محبت و وابستگی عجیبی برای شوهر به وجود می آورد.

به شما بگویم عشوه گری حتی از زیبایی صورت و اندام و خوش تیپی هم مهمتر است چون محرکتر است. فرق زن با مرد در چیست!؟ زنی که حرکات و عشوه های خاص زنانه نداشته باشد و رفتار و حرف زدنش مردانه باشد به چه درد شوهر می خورد. خب آن مرد اگر می خواست با یک زنِ مرد ازدواج کند اصلا چرا ازدواج کند خب دوستان هم جنس خودش بودند که ، برایش بس بود دیگر.

خانمهای محترم یاد بگیرید به شوهر خود لذت بدهید تا

1-   خودتان لذت ببرید.

2-   برای شوهرتان جذاب و خاص باشید و مورد توجه او قرار گیرید.

3-   روابط با هسرتان سرد و بی روح نشود.

4-  وظیفه اصلیتان را خدا برایتان قرار ده و آن خوب شوهر داریست به جا آورید.

5-  اجر جهاد در راه خدا را ببرید.

6- این کار را برای رضای خدا انجام دهید تا به خواسته های معنوی خود نیز برسید.

وقتی نیاز مرد کامل در خانه رفع شود. خانواده ای با محبت و روابط عاطفی عمیق و خانواده سالمی به وجود خوهد آمد. جامعه هم از تک تک خانواده ها ساخته شده است. وقتی خانواده سالم بود جامعه سالم می ماندو با جامعه ای سالم انشالله زمینه سازی کنیم برای ظهور امام زمان(عج).

 سینه ها: سینه ها را به بالا بدهید و هیچ وقت افتاده و خموده نایستید. سوتین محکم که سینه را مستقیم و کمی به بالا نگه دارد ببندید. فکر نکنید خب لباس زیر است و دیده نمی شودنه. لباس زیر برای مردان جذاب است هم رنگ آن و هم مدل آن. خیلی تنگ نباشد که جای آن روی بدنتان بیفتد و نیز باید دست راحت داخل آن برود. برای خوشنودی خدا که در خوشنودی همسر است برای آن پول خرج کنید.

 پشت چشم نازک کردن: زمانی که تنها هستیداین کار را جلوی آینه تمرین کنید. یک ته لبخند هم چاشنی آن کنید. اگر اصلا این کار را بلد نیستید می توانید از بقیه یاد بگیرید.تو خیابان و مترو و اتوبوس(و متاسفانه فیلم) به چشمان خانم هایی با عشوه حرف می زنند خوب نگاه کنید.

 دوش:یکی از دوشها را کمی به جلو بدهید مثل حالتی که در رقص انجام می دهند. البته نه همیشه مثلا موقع حرف زدن کمی دوش خود را تکان دهید.

 گردن: در بعضی مواقع کمی آنرا کج کنید تا به ناز شدن ترکیب شما بیفزاید. این کار را با متمایل کردن یک طرف دوش خود به جلو انجام دهید.

 کلام: صوت دلنشین هم محرک هست. هنگامی که با همسر خود صحبت می کنید. صدای خود را نازک کنید.آخر کلمه ها را کمی بکشید. مثلا رضاااااااا. از واژه های خاصی استفاده کنید مثل ،اِواااااا، ای جان، آخی ی ی، نازی، فدات، عزیزم و…

راه رفتن:پاها نزدیک به هم گذاشته شود حتی جلوی هم گذاشته شود نه کنار هم. این کار به خاطر تماس ران ها با هم، به تحریک شدن خودتان نیز کمک می کند.

نشستن:حتما یک پا روی پای دیگر باشد. و ترجیحا از صندل یا کفش استفاده شود. می توانید کمی هم به کمر قوس دهید و خود را کج کنید. کلا قوس و انعطاف و صاف نبودن زیباست.

خوابیدن: در خوابیدن نیز صاف نخوابید. به پهلو ،پای بالا جلوی پای پایین روی زمین باشد و اگر باسن کوچکی داریدکمی باسن خود را به بالا بدهید. سر خود را با کمی قوس روی بالش بگذاریدو یک لبخند هم داشته باشید.

 نگاه کردن: گاهی به او خیره نگاه نکنید، نگاه خود را بدزدیدو با شرم و خجالت نگاهش کنید. مردان عاشق این خجالت خانم هایند.

 تاکید می شود همه موارد فوق فقط و فقط در خلوت با شوهر و برای او  باید به کار گرفته شود نه برای کس دیگر یا حتی برای شوهر ویا در حضور شخص دیگر چه آقا چه خانم، چون حرام است و لطمات بدی برای دنیا و آخرتتان در پی خواهد داشت در حالیکه اگر برای شوهر به کار ببرید هم به خواسته های دنیوی خود خواهید رسید و محبوبیت زیادی نزد او خواهید یافت هم اجر اخروی خواهید برد. ان شالله.

  و برای مطلب  آموزش ارگاسم در زنان  کامنت کرده بودید که:

من همون دختری هستم که الان توی دوران عقد هستم. که هرچی از این مطالب سایت شما خوندم به جایی نرسیدم! استرس ندارم. همسرمم دوست دارم چون واقعاً آدم خوبیه. اما تحریک نمییییییییییییییییییشم
خجالت میکشم از اینکه هربار بعد از رابطه ازم میپرسه تحریک شدی؟ و من باید بگم نه!

یکی از مواردی که باعث میشود فرد(چه مرد یا چه زن) در هنگام برقرای رابطه جنسی نتواند حس خوبی بگیرد و در نهایت نتواند به اوج لذت جنسی برسد استرس است. شما میگویید که استرس ندارم اما از اینکه در آخر باید بگویم که تحریک نشدم خجالت میکشم.

اینکه از قبل به فکر خجالت کشیدن بعد از رابطه هستید خود یک استرس شدید است . استرس به معنای ترس نیست بلکه معنای واقعی آن فشار است شما زیر فشار فکر خجالت بعد از رابطه هستید و نمیتوانید راحت و ریلکس باشید هر چند در ظاهر اینگونه به نظر برسد که شما راحت هستید

از شوهر خودتون بخواهید که از شما هیچ سوالی در مورد تحریک شدن یا نشدن شما نکند و علت آنرا هم بگوئید.

قبلاگ هم در پست های پیشین گفته ام که قرار نیست در همه ی رابطه ها هر دو طرف در رسیدن به ارگاسم موفق باشند و در اصطلاح یک رابطه ی جنسی کامل داشته باشند. هر از گاهی هم باید یکی از طرفین اگر به هر دلیل در رابطه ناکام ماند به دل نگیرد  و در واقع اوج لذت را به همسرش هدیه کند و خود را برای رابطه های بعدی آماده کند. ” البته نباید این ناکامی برای یک طرف مدام تکرار شود “

با گذشت زمان شما تجربه خواهید کرد که از چه رفتارهایی همسرتان را میتوانید تحریک کنید و در مقابل واکنش های تحریک آمیز برای خودتان دریافت کنید. رفتارهای مختلف را امتحان کنید و هر گاه پاسخ خوبی دریافت کردید آنرا تقویت کنید .

البته همچنان که شما به دنبال راهکار هستید  هرگاه از همسرتان رفتار تحریک آمیزی مثبتی دیدید با واکنش های خوشایند وی او را به تشدید و استفاده بیشتر از رفتارهای جدید تر ترغیب نمائید.

 

خانم های زیادی هستند که تمایل دارند شیوه های عشوه گری برای شوهر رو یاد بگیرن . مخصوصا دخترانی که تا زمان ازدواج ، خودشون رو پاک نگه داشتند و اصطلاحا آفتاب مهتاب ندیده هستند . 

در این آموزش قصد داریم به ساده ترین شکل ممکن به شما خانم ها یاد بدیم که چطور به صورت حرفه ای برای شوهرتون عشوه گری کنید . 

برای شروع باید بدونید که نیازی به خرید هیچ وسیله ای نیست . خدا قبلا به صورت مادرزادی همه ی لوازم رو بهتون داده . یه سری لباس لازم دارید که به طور قطع با همین لباس هایی که دارید کارتون راه می افته . 

قبلش باید عرض کنم که نمی خوایم موشک هوا کنیم . پس برای یاد گرفتن ناز و عشوه ، نیازی به هوش بالا نیست . 

1 – طرز ایستادن 

از ایستادن شروع می کنیم . شما هر حالتی به غیر از حالت خبر دار ( نظامی ) بایستید جنبه ی ناز و عشوه پیدا می کنه ! اگه لباس تحریک کننده پوشیده باشید درجه ی عشوه گری بالا میره . اگه از دست ها کمک بگیرید به نقطه ی جوش نزدیک میشید . مثلا روی پای راست تکیه کنید . دست راست رو هم روی کمر ( محل کمربند ) بذارید . گردن رو کمی کج کنید . با گوشه ی چشم اون فلک زده ( شوهر ) رو نگاه کنید .. با دست دیگه با لب ها یا موها یا لباستون بازی کنید . 

اگه محل بازی دست چپ ، مناطقی مثل سینه ها باشه یا دامن رو بالا بزنه یا پایین بکشه ، باید صدای انفجار شوهر رو بشنوید !

2 – نوع حرف زدن

با شوهرتون رسمی و اداری صحبت نکنید . همیشه وقتی قصد عشوه گری دارید ، نوع حرف زدن تون باید کـــش دار باشه . حرف های عاشقانه ، درخواست ها ، خواهش ها و غیره رو باید کش دار بگید . 

مثلا :

حمیـــــــــــد ! منو نیگــــــاه!

حالت بدن هم مهمه ! همیشه سر به سمت چپ یا راست باید خم باشه . اگه قصد تحریک جنسی ندارید ، ما موهاتون بازی کنید . اگه رابطه می خواید که در شماره یک عرض شد با دست چپ چه کار کنید .

3 – طرز لباس پوشیدن 

این سبک معمولا زمانی استفاده میشه که هدف از ناز و عشوه تحریک جنسی و آمیزش باشه . این اتفاق معمولا باید 2 بار در هفته رخ بده . 

لباس تحریک کننده بپوشید . بعد برید جلوی شوهرتون . سعی کنید با موج دادن به بدن ، اون قسمت هایی از بدن تون که شوهرتون بیشتر با اونا تحریک میشه رو نمایش بدید . 

بهتر اینه یه دفعه لخت نشید . بلکه باید چند دقیقه باید طول بکشه . در واقع باید عذابش بدید . چطوری ؟

فرض کنید شوهرتون مثلا از بالاتنه ی ! شما بیشتر تحریک میشه . میرید جلوش ، اول کمی نمایشش بدید . بعد نشون بدید که اون قسمت رو می خواید لخت کنید . کمی لباس رو پایین بکشید . به چشماش نگاه کنید .  با اشاره بهش بگید که به بالاتنه ی ! شما نگاه کنه . حرکات موجی دورانی بدن باید ادامه داشته باشه . حالا کمی بیشتر پوشش اون قسمت رو پایین بکشید . دوباره اشاره و دوران رو ادامه بدید . این روند باید تا زمانی ادامه پیدا کنه که حدود 80 درصد بالاتنه ی شما لخت شده باشه .

حالا موقع حال گیریه !!! پوشش رو کامل بکشید بالا !!!

دوباره شروع کنید . البته با دو برابر سرعت بیشتر . بازم تا حدود 80 درصد پیش برید . کمی مکث کنید و بعد آروم آروم پوشش رو به طور کامل کنار بزنید . بذارید چند لحظه اون قسمت رو ببینه . دوباره غلافش کنید !

برید سراغ اندام بعدی … 

4 – عشوه با موهای سر !

اگه موهای بلندی دارید می تونید در حالت 1 با قسمتی از اونا بازی کنید . اگه قصد آمیزش دارید می تونید بعد از برهنه کردن بالاتنه ، با موهاتون اون قسمت ها رو بپوشونید و حرکاتی شبیه حالت 3 رو انجام بدید .

5 – راه رفتن زنانه

راه رفتن زنانه روشی در راه رفتن هستش که در اون خانم ها سعی می کنن قدم ها رو روی یک خط بردارند . 

این طوری ———————–

نه این طوری _–_–_–_–_–_–

خانم هایی که شوهرشون از طریق باسن تحریک میشن اگه زنانه راه برن ، فوق العاده برای شوهرشون تحریک کننده تر خواهد بود . اگه می خواید آتیشش رو تند تر کنید وقتی قدم راست رو بر میدارید طبیعتا باسن به سمت راست متمایل میشه و بلعکس . حالا شمایی که می خواید تحریک کننده تر باشید موقع برداشتن هر قدم ، باسن رو به مقدار بیشتر به همون سمت ببرید . 

نکته 1 : موقعی که باسن رو به سمت چپ رو راست می برید اگه کمی مکث کنید ، مثلا کمتر از 1 ثانیه ، این فرصت رو به شوهرتون می دید که بهتر ببینه ! و بیشتر تحریک بشه .

نکته 2 : خانم هایی که باسن بزرگ دارند می تونن در هر قدم با باسن ضربه ای به چپ و راست بزنن تا با تکون خوردن باسن شوهرشون رو بیشتر تحریک کنن .

6 – خوابیدن و نشستن 

فرض کنید می خواید چند تا عکس تحریک کننده در حالت نشسته یا خوابیده از خودتون بگیرید و برای شوهرتون بفرستید . چه کارهایی می کنید ؟!

همون کارها رو موقعی که اون هست انجام بدید . فرض کنید شوهرتون نشسته و این دفعه می خواید در حالت نشسته و خوابیده براش عشوه گری کنید . 

می تونید به همون سبک شماره 3 عمل کنید .

7 – زمانی که تماس جسمی برقرار شد طبیعتا معاشقه شروع میشه 

روش های عشوه گری زیاد هستند . می تونید خودتون روش هایی رو ابداع کنید . چند توصیه ی کلی که در هر نوع عشوه گری کاربرد داره :

1 – حالت دادن به بدن

2 – چشمک زدن با دهان نیمه باز

3 – کج کردن سر

4  – خمار کردن چشم ها

5 – لبخند ملیح

6 – دهان هرگز نباید بسته بمونه ( نیمه باز ) 

7 – گاز گرفتن گوشه لب پایینی

8 – تمامی حرکات باید آهسته باشه ( مثل صحنه های آهسته ورزشی )

9 – ارسال بوسه از راه دور

10 – آرایش کردن 

در پایان به دو نکته ی زیر توجه کنید :

1 – همه ی آقایون مثل هم نیستند . شما با آزمایش و خطا یا پرسیدن از خود شوهر می تونید بفهمید که از چه کاری خوشش میاد و از چه کاری رو نباید انجام بدید .

2 – با این آموزش و کمی تمرین ، شما در عشوه گری استاد میشید تا حدی که ممکنه شوهرتون به شما شک بکنه !!! اگه این اتفاق رو پیش بینی می کنید قبل از شروع بگید که یه آموزش عشوه گری پیدا کردم و دارم تمرین می کنم .

موفق باشید

عشوه زنانه

امین میگه
1396/1/29

این که عکس بازیگر پورنه


نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
  • آمار سایت
    • تعداد مطالب : 1972
    • تعداد نظرات: 420
    • بازدید امروز : 445
    • بازدید دیروز : 3,767