close
چت روم
مجله پزشکی و سلامت,تغذیه سالم و زیبایی پوست

مجله اینترنتی سلامت

مجله پزشکی و سلامت,بهداشت,تغذیه سالم و زیبایی پوست

دوشنبه 28 آبان 1397


در این مطلب قصد داریم درمورد ماساژ پا قبل از خواب صحبت کنیم، به گفته ی بسیاری از متخصصان پا قلب دوم هر انسان است، پس مراقبت از آن امری ویژه بوده و سلامت آن با سلامت دیگر اعضا مرتبط می باشد.

در این مطلب قصد داریم درمورد کبد چرب و آسیب های آن با شما صحبت کنیم. این بیماری هر روز قوی تر می شود و به همین خاطر باید سریعا جلوگیری شود چرا که ادامه ی رشد آن می تواند نهایتا موجب مرگ فرد شود. در ادامه درمورد نشانه ها و روش های درمان آن صحبت خواهیم کرد.

بسیاری از افراد احساس کسالت و خستگی را در طول روز به ویژه بعد از صرف ناهار تجربه کرده اند. در این مطلب قصد داریم درمورد دلیل بروز چنین حسی و راه حل اساسی برای این مشکل صحبت کنیم. با ما همراه باشید.

زانو درد از سری شایع ترین مشکلاتی است که با بالا رفتن سن گریبان گیر بسیاری از افراد می شود. در این مطلب قصد داریم به جند نمونه از اصلی ترین نشانه های آسیب دیدن زانو اشاره ای داشته باشیم. اگر شما نیز چنین حالت هایی داشتید، حتما به پزشک مراجعه نمایید.

گلودرد مشکل بسیاری از افراد است‌، به خصوص در این فصل که سرماخوردگی و عفونت های دستگاه تنفسی از همیشه بیشتر است. در این مطلب درمورد روش های مراقبت از گلو در برابر آلودگی و ویروس ها را به شما خواهیم گفت. با ما همراه باشید.

نکات مهم و اورژانسی درمورد روش های جلوگیری از سکته ی مغزی و نشانه های اولیه ی سکته مغزی

صفحات 245 صفحه قبل 1 2 ...9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ...244 245 صفحه بعد
 • تبلیغات

  قیمت هتل های مشهد
  آمار سایت
  • تعداد مطالب : 1970
  • تعداد نظرات: 340
  • بازدید امروز : 5,062
  • بازدید دیروز : 741