close
دانلود آهنگ جدید
مجله پزشکی و سلامت,تغذیه سالم و زیبایی پوست

مجله اینترنتی سلامت

مجله پزشکی و سلامت,بهداشت,تغذیه سالم و زیبایی پوست

چهارشنبه 01 آبان 1398


بسیاری از افراد دچار مشکلی به نام بالا بودن سطح کلسترول هستند، این مسئله می تواند بسیار خطرناک باشد. اما راهکارهایی دارد. شما می توانید با در پیش گرفتن رژیم غذایی خاص کلسترول خود را کاهش داده و سطح آن را مدیریت کنید.

اگر این روزها احساس می کنید که وضعیت دستگاه گوارشی تان بهم ریخته است بهتر است که مطلب زیر را به دقت مطالعه کنید. در ادامه به شما می گوییم که بیماری های روده چه نشانه هایی دارد.

همه چیز درمورد ویروس زیکا از عوارض آن تا نحوه ی انتقال و نشانه های ابتلا به این ویروس. در این مطلب درمورد ویروس زیکا اطلاعات کاملی را برای شما آماده کرده ایم. با ما همراه باشید.

اگر دائما احساس خستگی و کسالت می کنید، احتمالا مشکل از کمبود یک یا چند ماده ضروری بدن شما است و یا خبر از بروز بیماری پنهان در شما می دهد. در این مطلب به بررسی دلایل این موضوع خواهیم پرداخت. با ما همراه باشید.

در این مطلب برای شما توصیه های ساده برای درمان زخم معده را آماده کرده ایم. شما با در نظر گرفتن این روش ها می توانید در خانه مشکل زخم معده خود را درمان کرده و دردهای طولانی آن را تسکین دهید.

امروزه در بسیاری از کشورهای دنیا از روغن نارگیل استفاده می شود و حتی تحقیقات نشان داده در کشورهایی که در حاشیه ی خط استوا هستند و از نارگیل استفاده ی زیادی می کنند بیشتر از سایر مردم دنیا سالم هستند و عمری طولانی تر دارند.

سرطان سینه یکی از بزرگترین مشکلات و بیماری های این قرن به شمار می رود و متاسفانه بسیاری از افراد دچار آن می شوند. در این مطلب نشانه های اولیه ی سرطان سینه را جمع آوری کرده ایم. با ما همراه باشید.

بیماران دیابتی باید بیشتر از هر کسی به فکر سلامت و مراقبت از چشم خود باشند. این مراقبت کردن نیز اصول خاص خود را دارد که در این مطلب سعی کردیم تمام روش های مراقبت از چشم در برابر خطرات دیابت را برای شما گردآوری کنیم. با ما همراه باشید.

صفحات 245 صفحه قبل 1 2 ...8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ...244 245 صفحه بعد
  • آمار سایت
    • تعداد مطالب : 1972
    • تعداد نظرات: 420
    • بازدید امروز : 544
    • بازدید دیروز : 765